Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Zamość 2014

15..16-02-2014
Sukcesem zakończył się start łuczniczek Małopolski w odbywających się w Zamościu w dniach 15-16 luty 2014 r. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów.

Zespół „Dąbrovii” Dąbrowa Tarnowska w składzie – Agata Bulwa, Katarzyna Mickiewicz, Małgorzata Mickiewicz zdobył złoty medal i tytuł mistrzyń Polski w łukach klasycznych.

Indywidualnie brązowy medal i tytuł drugiej vice-mistrzyni wywalczyła Katarzyna Mickiewicz pokonując po barażu 10:10 różnicą 3 mm zwyciężczynię kwalifikacji Karinę Lipiarską (GROT Zabierzów) w pojedynku o strefę medalową. Na piątej pozycji znalazła się Karina Lipiarska, a 6. miejsce zajęła Agata Bulwa.

W łukach bloczkowych wśród kobiet brązowe medale wywalczyły Magdalena Zarzycka i Renata Leśniak – obie z MGOKiS Dobczyce.

• Mikst – Orlik Goleszów

Po zakończeniu ogłoszony został skład reprezentacji na Halowe Mistrzostwa Świata w Nimes /Francja/ w dniach 25.02 – 2.03 w której znajdujemy dwie zawodniczki Małopolski – Karinę Lipiarską /Grot Zabierzów/ w łukach klasycznych i Renatę Leśniak /MGOKiS Dobczyce/ w łukach bloczkowych.