header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Łucznicza Gala '2014 w Prudniku

25-10-2014

Podsumowaniem roku 2014 w sporcie łuczniczym była Wielka Gala – 2014 Polskiego Związku Łuczniczego, która miała miejsce w Prudniku 25 października.

W czasie uroczystości dokonano podsumowań osiągnięć roku 2014 w wielu dziedzinach tej dyscypliny. Wśród wyróżnionych z naszego klubu – Grot Zabierzów – znalazła się zawodniczka Karina Lipiarska-Pałka oraz trener Aleksander Jabłoński.

Karina Lipiarska-Pałka w kategorii najlepsza zawodniczka znalazła się na drugim miejscu za v-mistrzynią Europy Natalią Leśniak z Łucznika Żywiec. Ponadto znalazła uznanie w kategorii drużyna roku zajmując pierwsze miejsce wspólnie z koleżankami z reprezentacji – Natalią Leśniak, Adrianną Żurańską i Justyną Mospinek.

Karina w tym roku to brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w zespole reprezentacyjnym, jak również indywidualnie i w zespole v-mistrzynią Polski.

Wśród wyróżnionych jako zasłużony dla Polskiego Związku Łuczniczego znalazł się trener Aleksander Jabłoński.

Gratulacje dla wyróżnionych i życzenia sukcesów w roku przyszłym łącznie z uzyskaniem kwalifikacji olimpijskich RIO-2016 dla Kariny. 

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie