header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Halowe Mistrzostwa Małopolski '2015 - komunikat

14-01-2015
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy GROT Zabierzów oraz Małopolski Związek Łuczniczy, w dniu 1 lutego 2015 r.  po raz kolejny organizują, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabierzowie, Halowe Mistrzostwa Małopolski w łucznictwie. W zawodach tych wezmą udział czołowi zawodnicy tej dyscypliny sportowej z regionu, włączając w to reprezentantów barw narodowych i członków kadry narodowej. Turniej ten, oprócz wyłonienia Halowego Mistrza Małopolski na rok 2015, jest okazją do sprawdzenia poziomu sportowego przed zawodami rangi centralnej – Halowymi Mistrzostwami Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Patronat honorowy nad zawodami objęli – Pani Ewa Burtan, Wójt Gminy Zabierzów oraz Pan Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego. Organizatorzy wspierani są przez Starostwo Powiatu Krakowskiego, Krakowską Kongregację Kupiecką, Krakowski Bank Spółdzielczy o/Zabierzów oraz zaprzyjaźnione firmy regionu zabierzowskiego: MOTOGAMA, MOSUR, Pizzeria MARCO.

ULKS Grot Zabierzów ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportową na ceremonię otwarcia zawodów, która odbędzie się o godz. 9:30 w OSiR w Zabierzowie, ul. Kolejowa 15A oraz ceremonię zakończenia zawodów wraz z wręczeniem medali i nagród, planowaną na godzinę 16. Gorąco zachęcamy również do obserwowania przebiegu zawodów i kibicowania wszystkim zawodnikom w rywalizacji o palmę pierwszeństwa.


Regulamin zawodów

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie