header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Liga Robin Hooda w Suchej Beskidzkiej

02-05-2015

W ramach Dni Suchej Beskidzkiej w dniu 2 maja w parku zamkowym odbyły się zawody łucznicze – Liga Robin Hooda. Startowało 70 zawodniczek i zawodników z 8-miu klubów, w tym 9-cio osobowa ekipa młodych łuczników Grota Zabierzów.

Zawody odbywają się tradycyjnie corocznie i obejmują rywalizację w kategoriach uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Ekipa Grota Zabierzów to – Szkoły Podstawowe reprezentowane przez Karolinę Pniak, Piotra Szczepańskiego, Franciszka Warchoła, Miłosza Wędzinę i Wojciecha Kuźmę, a Gimnazja reprezentowali Aleksandra Dudek, Marta Walczak, Norbert Piotrowski i Arek Bazgier.

Srebrny medal w grupie gimnazjalistów zdobyła Aleksandra Dudek. Medal wręczała olimpijka z Londynu – Natalia Leśniak. W strzelaniu specjalnym do jabłek w tej kategorii drugą była Marata Walczak.

W grupie szkół podstawowych 4-te miejsce zajęła Karolina Pniak.

W rywalizacji par /zawodnik + opiekun/ o puchar Burmistrza Suchej Beskidzkiej para Grota Franciszek i Andrzej Warchoł /syn i ojciec/ zajęła 5-te miejsce.

Prowadzona była również klasyfikacja zespołowa i tutaj zespół Grota Zabierzów zajął 3-cie miejsce zdobywając jeden z pucharów ufundowanych przez Powiat Sucha Beskidzka.

Aleksander Jabłoński


Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie