header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Mistrzostwa Polski Młodzików '2016 w Zgierzu

19-09-2016
Po raz 6 młodzi łucznicy mieli okazję rywalizować w Mistrzostwach Polski Młodzików. W tym roku odbyły się one w Zgierzu, w dniach 17-18 września. Na starcie stanęła rekordowa liczba zawodników - 135 dziewcząt oraz 133 chłopców, z całej Polski, z roczników 2001-2003. W tym licznym gronie znalazły się zawodniczki Grota Zabierzów: Wiktoria Czajowska, Zuzanna Kościelniak, Maja Janik, Aleksandra Berbeć i Alicja Majewska.

Staż zawodniczy naszych dziewcząt jest bardzo skromny, a wręcz debiutancki, niemniej walczyły bardzo udanie bijąc na tej rangi zawodach swoje rekordy życiowe. Najwyżej na 37. miejscu uplasowała się Zuzanna Kościelniak, a na 41. Maja Janik.

Kolejny start młodych łuczników Grota to Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika w Krakowie w dniu 24 września połączony z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, imprezą objętą współzawodnictwem sportu dzieci i młodzieży pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Liczymy na liczny udział młodych łuczników Grota Zabierzów w tej imprezie obejmującej również start młodszych kategorii – dzieci do lat 12-tu.


Link do galerii ze zdjęciami

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie