header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Zawody "U Dziadka Olka i Babci Gieni"

23-01-2017

22 stycznia 2017 r. w hali sportowej OSiR w Zabierzowie odbyły się regionalne halowe zawody kontrolne młodzików i kadetów w łucznictwie. Ich organizatorem był ULKS Grot Zabierzów, a dokładniej trener klubowy Aleksander Jabłoński z żoną. Ze względu na datę imprezy (dzień dziadka) nazwane zostały przez uczestników zawodami „U Dziadka Olka i Babci Gieni”. W rywalizacji wzięło udział 48 zawodników z 6 głównych klubów Małopolski: Grota Zabierzów, Płaszowianki Kraków, Sokolego Oko Zawadka, Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska, Zamku Suskiego z Suchej Beskidzkiej oraz Błękitu Gruszowiec. Zawody wpisane są w cykl przygotowań do Halowych Mistrzostw Polski dla tych kategoriach wiekowych.

Grot Zabierzów reprezentowało 7 dziewcząt: Maja Janik oraz Weronika Goraj w kategorii młodziczek  oraz Wiktoria Czajowska, Ola Dudek, Zuzanna Kościelniak, Anna Zawalska, Zuzanna Korzonek i Aleksandra Figiel w kategorii kadetek.

W młodziczkach najlepszą z Grocianek okazała się Maja Janik zajmując 5 miejsce. Wysokie miejsce 6 w kategorii kadetek zajęła Wiktoria Czajowska.

Zawodniczki wystapiły w nowych strojach sportowych współfinansowanych przez Krakow AirPort im. Jana Pwła II.

Link do zdjęć z zawodów

Link do protokołu z zawodów

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie