header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Łucznicy Grota w lidze Robin Hood’a

02-10-2011

Ponad 80 uczestników z województw małopolskiego i śląskiego wzięło udział w kolejnej rundzie Szkolnej Ligi Robin Hood’a w Zawadce. Uczestnikami była młodzież w wieku poniżej 15 lat.

W doskonale zorganizowanej imprezie wzięła udział ekipa młodych łuczników Grota Zabierzów, i to z dużymi sukcesami. Atrakcją zawodów były strzelania najlepszych zawodników do baloników, a później do jabłek – stanowiąc finał imprezy.

Indywidualnie w kategorii dzieci (rocznik 2000 i starsze) zwyciężyła Zuzanna Kulig /Grot Zabierzów/, a wśród dzieci młodszych (rocznik 2001 i młodsze) Jagoda Skalny /Grot Zabierzów/.


W kategoriach męskich wśród dzieci młodszych czwarte miejsce zajął Łukasz Skalny, a w dzieciach starszych Jakub Dudek – miejsce 6.

Zespół Grota w 7-osobowym składzie zajął 3 miejsce zdobywając okazały puchar.

Dodatkową atrakcję zawodów stanowiły strzelania opiekunów ekip. Tutaj najlepszym okazał się tata najmłodszych zawodników Grota, Jagody i Łukasza – Przemysław Skalny.

Zachęcamy młodzież, a także rodziców do spróbowania swych sił w strzelaniu z łuku. Zapraszamy na tory łucznicze dokąd pozwala na to pogoda, a później na obiekty na których pogoda nie jest przeszkodą.

Link do galerii z imprezy


A. Jabłoński

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie