header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Halowy sezon 2012 młodych łuczników Grota rozpoczęty

23-01-2012
W sobotę, 21 stycznia 2012, młodzi łucznicy Grota Zabierzów rozpoczęli sezon halowy regionalnymi zawodami kontrolnymi, które odbyły się w sali sportowej klubu Płaszowianka w Krakowie. W zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu małopolskich łuczników z kategorii wiekowej młodzik. Celem zawodów była popularyzacja sportu łuczniczego wśród młodzieży, ocena poziomu sportowego zawodników w okresie przygotowawczym do Halowych Mistrzostw Polski oraz promowanie Krakowa w regionie polski Południowej i centralnej. Klub z Zabierzowa reprezentowali: Zuzia Kulig, Piotr Ziębiński i Krystian Molenda.

W kategorii młodzik starszy turniej wygrał Krystian Molenda (Gimnazjum w Rząsce), zaś o miejsce medalowe otarł się Piotr Ziębiński (Gimnazjum w Rząsce), zajmując ostatecznie miejsce 4. Zuzia Kulig (Szkoła Podstawowa w Zabierzowie), dla której były to pierwsze zawody w kategorii wiekowej młodzik, zajęła miejsce 6., ulegając doświadczonym i o rok starszym zawodniczkom z Zawadki, Krakowa i Dobczyc.

 

Link do naszej galerii z tych zawodów - kliknij tutaj

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy pracowitych i owocnych przygotowań do zawodów rangi międzywojewódzkiej i ogólnopolskiej.

A. Jabłoński

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie