header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Sezon 2012 na torach otwartych rozpoczęty

24-04-2012
Łucznicy Grota rozpoczęli sezon na torach otwartych - zawodami I rundy Pucharu Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się 21-22 kwietnia 2012 r. w Żywcu. W zawodach tych wzięły udział zabierzowskie seniorki.

W I rundzie Pucharu Polski (21.02.2012) Karina Lipiarska zajęła 5 miejsce, a w drodze do rozgrywki finałowej przegrała po barażu z zawodniczką Łucznika Żywiec - Natalią Leśniak (późniejszą triumfatorką turnieju). Katarzyna Anioł w 1/8 przegrała również z zawodniczką Łucznika Żywiec - Wiolettą Myszor, która ostatecznie zajęła miejsce drugie.

W dniu 22 kwietnia, w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski, zespół Grota Zabierzów w składzie: Karina Lipiarska, Karolina Szajnowska, Agata Stanieczek i Katarzyna Anioł zajął trzecie miejsce, ulegając tylko zespołom Łucznika Żywiec i Nowego Marymontu Warszawa.

Zarówno Puchar Polski jak i Drużynowe Mistrzostwa Polski, to cykl pięciu spotkań, po których ustalona zostanie ostateczna klasyfikacja. Kolejna runda odbędzie się w Kielcach w dniach 12-13 maja 2012 r.

Aleksander Jabłoński

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie