header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Memoriał Ireny Szydłowskiej

14-08-2012
W Warszawie odbył się XXIX Memoriał im. Ireny Szydłowskiej poświęcony pamięci medalistki olimpijskiej z Monachium, z roku 1972.

Jak corocznie w Warszawie odbył się już XXIX Memoriał Ireny Szydłowskiej, naszej srebrnej medalistki z Monachium-1972 .
W zawodach brało udział ponad 200 zawodniczek i zawodników reprezentujących oprócz klubów polskich kluby Ukrainy, Białorusi, Litwy i Izraela, startujących w łukach klasycznych i bloczkowych w kategoriach seniorów, juniorów i kadetów.
W zawodach uczestniczyli również zawodnicy z klubów Małopolski – MGOKiS Dobczyce, Płaszowianka Kraków i Grot Zabierzów.
W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:

Seniorki:
1. Palekha Kateryna                Ukraina
2. Rodionova Polina                Ukraina
3. Ryba Aleksandra                 Sargit Humniska

5. Anioł Katarzyna                   Grot Zabierzów
6. Lipiarska Karina                  Grot Zabierzów
W drodze do strefy medalowej łuczniczki Grota uległy późniejszym zwyciężczyniom – Anioł z Rodionovą 4:6 i Lipiarska z olimpijką Palekhą 2:6. Anioł w 1/16 pokonała byłą olimpijkę Sobieraj 6:0.

Seniorzy:
1. Nowak Piotr                       Karima Prząsław
2. Napłoszek Sławomir            Nowy Marymont Warszawa
3. Michalski Aleksander          AZS Surma Poznań

Juniorki:
1. Gorczyca Joanna                 ŁKS Radom
2. Kabzińska Agnieszka           Nowy Marymont Warszawa
3. Tyszko Paulina                    Nowy Marymont Warszawa

Juniorzy:
1. Fałdziński Maciej                 Stella Kielce
2. Siekirski Maciej                   Obuwnik Prudnik
3. Marzec Paweł                     Talent Wroclaw

Kadetki:
1. Milaszkiewicz Kinga            Mewa Kołobrzeg
2. Krupko Darya                     Białoruś
3. Gajda Julia                          ROKiS Radzymin

Kadeci:
1. Wójcik Rafał                       ULKS Włoszczwice
2. Pietrasiński Ludwik Nowy Marymont Warszawa
3. Fatyga Mateusz                    Karima Prząsław

W łukach bloczkowych:

Kobiety:
1. Dyakova Viktorya               Kyiw
2. Kuristyna Dina                     Kyiw
3. Shkolna Maryi                     Lwów

Mężczyźni:
1. Shkolnyy Konstantyn           Lwów
2. Kowal Sergei                      Vinice
3. Lvovskyy Dime                   Kyiw

Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzono również strzelania zespołowe.Tutaj najlepszym okazał się zespół „Międzywojewódzki” startujący w składzie – Lipiarska Karina, Anioł Katarzyna /obie Grot Zabierzów oraz Małgorzata Trojna /Resovia/ i Joanna Rząsa/Łucznik/ pokonując po drodze zespół Białorusi i Nowego Marymontu Warszawa.

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie