Seniorki Grota Zabierzów w Pucharze Polski w Głuchołazach

26-08-2012
Kolejna, przedostatnia IV runda Pucharu Polski w łucznictwie olimpijskim w kategoriach seniorów i juniorów odbyła się 25-26.08.2012 r. w Głuchołazach. Grot Zabierzów reprezentowała czwórka zawodniczek: Karina Lipiarska, Katarzyna Anioł, Elżbieta Hess oraz Adrianna Kawa.

W kategorii seniorek zwyciężyła Natalia Leśniak /Łucznik Żywiec/ pokonując w finale Annę Szukalską /Czarna Strzała Bytom/. Na trzecim miejscu uplasowała się Karina Lipiarska /Grot Zabierzów/, pokonując w walce o to miejsce zawodniczkę Łucznika Żywiec – Joannę Rząsa.

Na bardzo dobrym 8. miejscu znalazła się Katrzyna Anioł /Grot Zabierzów/.

Wśród seniorów zwycięzcą został Tomasz Cis /Łucznik Żywiec/.

W kategorii juniorek na pierwszym miejscu uplasowała się Milena Barakońska /Obuwnik Prudnik/, a w juniorach pierwszym był Paweł Marzec /Talent Wrocław/.

Również w Głuchołazach odbyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski.

Wśród kobiet najlepszym okazał się zespół Łucznika Żywiec, a na trzeciej pozycji znalazł się zespół Grota Zabierzów, startujący w składzie – Karina Lipiarska, Katarzyna Anioł, Elżbieta Hess i Adrianna Kawa.

Wśród mężczyzn zwyciężył zespół Stelli Kielce.

Kolejny start zamykający cykl tegorocznych rozgrywek odbędzie się w Teresinie 29-30.09. Wcześniej jednak, od 6 do 9 września, w Rzeszowie, odbędą się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów.