header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Wyniki - sezon 2011

  • 2011.10.2-10. "Test Olimpijski" w Londynie [London, GB]
    • 5 miejsce druzynowo - reprezentacja Polski w składzie: Justyna Mospinek, Natalia Leśniak, Karina Lipiarska (GROT Zabierzów)
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.10.08. Zawody Złoty Liść Jesieni [Kielce, KS Stella]
    • młodzik: 5 miejsce Jakub Dudek
    • dzieci starsze: 6 miejsce Piotr Sikorski, 7 miejsce Zuzanna Kulig
    • zespołowo: 4 miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.10.02. Szkolna liga Robin Hood'a [Zawadka]
    • dzieci (rocznik 2000 i starsze): 1 miejsce Zuzanna Kulig, 6 miejsce Jakub Dudek
    • dzieci młodsze (rocznik 2001 i młodsze): 1 miejsce Jagoda Skalny, 4 miejsce Łukasz Skalny
    • strzelania specjalne - opiekunowe ekip: 1 miejsce Przemysław Skalny (GROT Zabierzów)
    • klasyfikacja klubowa: 3 miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.23,24. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików [Kraków, KS Płaszowianka]
    • 2 miejsce: zespół młodzików Małopolska I - Grzegorz Warias (Dąbrovia), Jakub Dudek i Krystian Molenda (GROT Zabierzów)
    • 2 miejsce: zespół młodzików Małopolska II - Edyta Targosz (Sokole Oko Zawadka), Anna Michalik i Ada Wyroda (GROT Zabierzów)
    • 3 miejsce: zespół młodzików starszych Małopolska - Szymon Mitka (GROT Zabierzów), Szwajcowski Jakub, Polus Piotr, Płoskonka Gabriel (Dobczyce)
    • klasyfikacja międzywojewódzka: 5 miejsce klub GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.24. Ogólnopolski Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika [Kraków, KS Płaszowianka]
    • młodzik starszy: 20 miejsce Szymon Mitka
    • młodziczki: 14 miejsce Anna Michalik, 16 miejsce Adrianna Wyroda
    • młodzicy: 7 miejsce Jakub Dudek, 11 miejsce Krystian Molenda, 35 miejsce Piotr Ziębiński
    • dziewczynki starsze: 17 miejsce Zuzanna Kulig, 20 miejsce Zofia Węgrzyn
    • chłopcy starsi: 7 miejsce Piotr Sikorski, 12 miejsce Paweł Krementowski
    • dziewczynki młodsze: 2 miejsce Jagoda Skalny, 3 miejsce Aleksandra Dudek
    • chłopcy młodsi: 4 miejsce Łukasz Skalny, 16 miejsce Bartek Pychowski
    • druzynowo: 3 miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.18. Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów [Żywiec]
    • seniorki: 4 miejsce GROT Zabierzów (Karina Lipiarska, Karolina Szajnowska, Agata Winiarska, Katarzyna Anioł, Elżbieta Petryszyn oraz Marta Dudek)
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.16,17. Finałowa Runda Pucharu Polski Seniorów [Żywiec]
  • 2011.09.10,11. Mistrzostwa Polski Młodzików [Ścinawka Średnia]
    • młodzicy, konkurencja 2x30m: 9 miejsce Jakub Dudek, 12 miejsce Krystian Molenda
    • młodzicy, konkurencja 2x40m: 4 miejsce Jakub Dudek, 12 miejsce Krystian Molenda
    • młodzicy, klasyfikacja generalna: 5 miejsce Jakub Dudek, 12 miejsce Krystian Molenda
    • młodziczki klasyfikacja generalna: 34 miejsce Anna Michalik, 46 miejsce Ada Wyroda
    • młodziczki zespołowo: 10 miejsce (Anna Michalik, Ada Wyroda, Katarzyna Puchalska)
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.03. V Runda (finałowa) Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Dąbrowa Tarnowska]
    • młodzicy: 1 miejsce Jakub Dudek, 3 miejsce Krystian Molenda
    • młodziczki: 5 miejsce Anna Michalik, 6 miejsce Adrianna Wyroda
    • dzieci starsze: 2 miejsce Piotr Sikorski, 3 miejsce Paweł Krementowski
    • dziewczynki młodsze: 1 miejsce Aleksandra Dudek, 2 miejsce Jagoda Skalny
    • chłopcy młodsi: 1 miejsce Łukasz Skalny, 5 miejsce Bartek Pychowski
    • -- FINAŁ: klasyfikacja generalna (po 5 rundach) --
      • młodzicy: 1 miejsce Jakub Dudek, 2 miejsce Krystian Molenda
      • młodziczki: 4 miejsce Anna Michalik
      • chłopcy starsi: 2 miejsce Piotr Sikorski, 3 miejsce Paweł Krementowski
      • zespołowo: II miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.09.1,2. Mistrzostwa Polski Seniorów [Chorzów]
  • 2011.08.28. Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa (seniorzy) [Kraków, KS Płaszowianka]
    • seniorki: 1 miejsce Karina Lipiarska, 4 miejsce Katarzyna Anioł, 10 miejsce Karolina Szajnowska
    • seniorzy: 18 miejsce Pałka Piotr
    • [link do komunikatu]
  • <2011.08.16. IV Runda Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Dobczyce]
    • młodzicy IOR FITA: 4 miejsce Jakub Dudek, 5 miejsce Krystian Molenda,
    • młodziczki IOR FITA: 6 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze IOR FITA: 3 miejsce Piotr Sikorski
  • 2011.08.16. Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci [Dobczyce]
    • młodzicy: 2 miejsce Krystian Molenda, 3 miejsce Jakub Dudek
    • młodziczki: 6 miejsce Anna Michalik, 8 miejsce Adrianna Wyroda, 11 miejsce Katarzyna Puchalska
    • dzieci starsze: 2 miejsce Piotr Sikorski
    • dzieci młodsze: 1 miejsce Aleksandra Dudek, 2 miejsce Jagoda Skalny, 4 miejsce Łukasz Skalny
    • drużynowo: 3 miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011.08.12,13. III Runda Pucharu Polski (seniorzy) [Głuchołazy]
  • 2011.07.31. XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (młodzieżowiec) [Brzozów]
  • 2011-06-29,30. Mistrzostwa Zrzeszenia LZS (seniorzy) [Zamość]
  • 2011-06-25. III Runda Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Wolbrom]
    • młodzicy, IOR FITA: 2 miejsce Jakub Dudek, 3 miejsce Krystian Molenda
    • młodziczki, IOR FITA: 4 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze, IOR FITA: 4 miejsce Zofia Węgrzyn
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011-06-25. Międzyokręgowe Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Wolbrom [Wolbrom]
    • młodzicy: 2 miejsce Jakub Dudek, 4 miejsce Krystian Molenda
    • młodziczki: 5 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze: 2 miejsce Paweł Krementowski, 4 miejsce Zofia Węgrzyn
    • drużynowo: 5 miejsce GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu] | [link do galerii]
  • 2011-06-24. IX Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików o Błękitną Wstęgę Kamionki (dzieci, młodzicy) [Olimpia Suchedniów]
  • 2011-06-11. XXVIII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej (seniorzy) [Warszawa, KS Drukarz]
  • 2011-06-11. Międzynarodowe Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików EUROBESKIDY 2011 [Jaworze]
    • młodziczki: 5 miejsce Anna Michalik
    • młodzicy: 7 miejsce Jakub Dudek, 9 miejsce Krystian Molenda
    • dzieci starsze: 6 miejsce Piotr Sikorski, 10 miejsce Paweł Krementowski
    • dzieci młodsze: 1 miejsce Aleksandra Dudek
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2011-06-04. II Runda Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Zabierzów, GROT]
    • młodzicy OR-FITA 30m: 2 miejsce Krystian Molenda
    • młodziczki OR-FITA 30m: 4 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze OR-FITA 15m: 4 miejsce Piotr Sikorski
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2011-06-04. X Puchar Wsi Krakowskiej [Zabierzów, GROT]
    • młodzicy: 1 miejsce Krystian Molenda, 4 miejsce Jakub Dudek
    • młodziczki: 3 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze: 4 miejsce Piotr Sikorski, 6 miejsce Paweł Krementowski, 7 miejsce Zofia Węgrzyn
    • dzieci młodsze: 1 miejsce Aleksandra Dudek, 2 miejsce Zuzanna Kowalik, 4 miejsce Bartosz Pychowski
    • drużynowo: I miejsce ULKS GROT Zabierzów
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2011-05-28,29. VI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego [Warszawa, RKS Marymont]
  • 2011-05-21. Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików o Puchar Starosty Jędrzejowskiego [Jędrzejów, przy klasztorze OO Cystersów]
    • młodzicy: 1 miejsce Krystian Molenda, 2 miejsce Jakub Dudek
    • młodziczki: 5 miejsce Anna Michalik
    • dzieci starsze: 5 miejsce Zofia Węgrzyn, 6 miejsce Paweł Krementowski
    • dzieci młodsze: 4 miejsce Bartosz Pychowski
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2011-05-15. II runda Drużynowych Mistrzostw Polski seniorów [Kielce, KS Stella]
    • drużyna: Karina Lipiarska, Agata Winiarska, Karolina Szajnowska i Katarzyna Anioł - 5 miejsce.
  • 2011-05-14. I Memoriał Stanisława Węgrzyna. I runda Pucharu Małopolski młodzików i juniorów młodszych [Kraków, KS Płaszowianka].
    • konkurencja - dystans 40 m: 1 miejsce Jakub Dudek, 2 miejsce Krystian Molenda,
    • konkurencja - dystans 30 m: 2 miejsce Jakub Dudek, 3 miejsce Krystian Molenda,
    • konkurencja - pojedynki IOR FITA 30 m: 2 miejsce Jakub Dudek, 3 miejsce Krystian Molenda,
    • konkurencja - strzelania specjalne 30 m: zwycięstwo Krystian Molenda.
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2011-05-13, 14. II runda Pucharu Polski seniorów i juniorów [Kielce, KS Stella]
    • klasyfikacja generalna: 4 miejsce Karina Lipiarska.
  • 2011-05-04. I runda Pucharu Świata seniorów [Porec, Chorwacja]
    • klasyfikacja generalna: 9 miejsce Karina Lipiarska.
  • 2011-04-30. XXIX Memoriał Antoniego Gromskiego i XI Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej (dzieci, młodzicy) [Rzeszów, KS Resovia]
    • młodzicy: 3 miejsce Anna Michalik (młodziczki), 4 miejsce Jakub Dudek (młodzicy),
    • młodzicy mikst: 4 miejsce Anna Michalik i Jakub Dudek,
    • dzieci starsze: 13 miejsce Piotr Sikorski,
    • dzieci młodsze: 8 miejsce Bartłomiej Pychowski,
    • [link do komunikatu]

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie