header photo

GROT Zabierzów

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy

Wyniki - sezon 2013

Strona aktualizowana na bieżąco ...

  • 2013.05.28-06.01. II runda Grand Prix Europy [Echmiadzin/Armenia]
  • 2013.05.18. Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików o Puchar Starosty Jędrzejowskiego [Jędrzejów]
  • 2013.05.11-12. Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży [Zamość]
    • indywidualnie FITA: 28 miejsce Krystian Molenda, 37 miejsce Jakub Dudek, 46 miejsce Ziębiński Piotr
    • indywidualnie OR FITA: 23 miejsce Jakub Dudek, 41 miejsce Krystian Molenda, 55 miejsce Ziębiński Piotr
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.05.03. II Runda Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Dąbrowa Tarnowska]
    • indywidualnie młodziczki starsze: 2 miejsce Ewa Ramut, 4 miejsce Anna Michalik, 5 miejsce Karolina Kowalewska
    • indywidualnie młodziczki młodsze: 2 miejsce Zuzanna Kulig, 6 miejsce Aleksandra Mitońska
    • indywidualnie młodzicy młodsi: 4 miejsce Arkadiusz Bazgier
    • indywidualnie dziewczynki starsze: 2 miejsce Jolanta Drukała, 3 miejsce Maja Stolarska
    • indywidualnie chłopcy młodsi: 6 miejsce Dawid Kowalewski
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.05.02. Liga Robin Hooda [Sucha Beskidzka]
    • indywidualnie uczniowie gimnazjów: 4 miejsce Zuzanna Kulig
    • indywidualnie uczniowie szkół podstawowych: 3 miejsce Kamil Migacz, 5 miejsce Aleksandra Dudek
    • zespół zawodnik-trener: 4 miejsce Zuzanna Kulig + Aleksander Jabłoński
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.04.20. I Runda Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików [Kraków]
    • indywidualnie młodziczki młodsze: 4 miejsce Zuzanna Kulig
    • indywidualnie młodziczki starsze: 1 miejsce ewa Ramut, 3 miejsce Anna Michalik, 8 miejsce Karolina Kowalewska
    • indywidualnie dziewczynki starsze: 2 miejsce Maja Stolarska, 3 miejsce Paulina Natoń
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.04.15-20. I Runda Grand Prix Europy [Riom/Francja]
  • 2013.04.14. I Runda Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów [Kraków]
    • drużynowo seniorki: 3 miejsce (Karina Lipiarska, Katarzyna Anioł, Karolina Szajnowska, Agata Stanieczek)
    • [link do protokołu]
  • 2013.04.13-14. Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa [Kraków]
  • 2013.03.23-24. Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików [Jasienica]
    • indywidualnie młodziczki starsze: 16 miejsce Anna Michalik, 23 miejsce Ewa Ramut, 33 miejsce Urszula Korzonek
    • indywidualnie młodziczki młodsze: 6 miejsce Zuzanna Kulig, 32 miejsce Aleksandra Mitońska, 43 miejsce Aleksandra Kozień
    • drużynowo młodziczki starsze: 3 miejsce i brązowy medal Grot Zabierzów (Anna Michalik, Ewa Ramut, Urszula Korzonek)
    • drużynowo młodziczki młodsze: 7 miejsce Grot Zabierzów (Zuzanna Kulig, Aleksandra Mitońska, Aleksandra Kozień)
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.03.16-17. Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych [Zgierz]
    • indywidualnie kadeci: 14 miejsce Krystian Molenda, 41 miejsce Piotr Ziębiński, 44 miejsce Jakub Dudek
    • indywidualnie kadetki: 77 miejsce Ewa Ramut, 78 miejsce Anna Michalik
    • drużynowo kadeci: 2 miejsce i srebrny medal Grot Zabierzów (Krystian Molenda, Jakub Dudek, Piotr Ziębiński)
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.03.10. Memoriał Trenerów Dąbrovii [Dąbrowa Tarnowska]
    • młodziczka: 3 miejsce Zuzanna Kulig, 10 miejsce Anna Michalik, 18 miejsce Aleksandra Dudek, 14 miejsce Aleksandra Dudek
    • młodzik: 11 miejsce Szymon Mikrut, 12 miejsce gabriel Kijas
    • open-mężczyźni: 11 miejsce Jakub Dudek, 13 miejsce Krystian Molenda, 22 miejsce Piotr Ziębiński
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.02.26-2013.03.02. Halowe Mistrzostwa Europy [Rzeszów]
  • 2013.02.23. Halowe Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików [Dąbrowa Tarnowska]
    • młodziczka starsza: 1 miejsce Ewa Ramut, 2 miejsce Anna Michalik
    • młodziczka młodsza: 1 miejsce Zuzanna Kulig, 10 miejsce Aleksandra Mitońska, 12 miejsce Aleksandra Kozień, 14 miejsce Aleksandra Dudek
    • młodzik młodszy: 5 miejsce Aleksander Bazgier, 7 miejsce Michał Drewniak
    • dzieci młodsze: 5 miejsce Jakub Paw, 8 miejsce Gabriel Kijas
    • drużynowo: 3 miejsce Grot Zabierzów
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do protokołu]
  • 2013.02.16-17. Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców [Dąbrowa Tarnowska]
    • indywidualnie: 15 miejsce Alicja Strzałka, 17 miejsce Katarzyna Anioł, 21 miejsce Adrianna Kawa
    • drużynowo: 3 miejsce i brązowy medal Grot Zabierzów (Katarzyna Anioł, Adrianna Kawa, Alicja Strzałka)
    • [link do komunikatu | link do galerii]
  • 2013.02.9-10. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów [Milówka]
  • 2013.02.02. Halowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów [Zabierzów]
    • seniorzy (kat. open): 1 miejsce Krystian Molenda, 9 miejsce Jakub Dudek, 18 miejsce Piotr Ziębiński
    • seniorki (kat. open): 3 miejsce Karina Lipiarska, 4 miejsce Karolina Szajnowska, 6 miejsce Agata Stanieczek, 9 miejsce Katarzyna Anioł, 20 miejsce Ewa Ramut, 27 miejsce Anna Michalik
    • junior młodszy: 2 miejsce Krystian Molenda, 3 miejsce Jakub Dudek, 10 miejsce Piotr Ziębiński
    • juniorka młodsza: 7 miejsce Ewa Ramut, 12 miejsce Anna Michalik
    • [link do komunikatu | link do galerii | link do wyników]

Polecamy

nasz kanał YouTube

Szukaj na stronie